Projekty indywidualne

 

Przedstwione na stronie kolekcje sukien ślubnych, stanowią jedynie cząstkę tego, co tworzymy…

W propozycjach ujęliśmy wszystkie możliwe kroje, kształty dekoltu, linie nadające określone proporcje, tak by każda Panna Młoda odwiedzająca naszą pracownię, mogła odnaleźć dla siebie odpowiedni krój sukni ślubnej. Pomagamy uwydatnić i podkreślić wszystko, co najpiękniejsze, aby sam ślub i ślubna kreacja była niepowtarzalna.

Jednak każdy projekt sukni ślubnej możemy odpowiednio zmodyfikować, indywidualnie dobrać wzór koronki, haftu, rodzaj i odcień tkaniny. Co za tym idzie, suknie ślubne od vie de château stają się niepowtarzalne, dzięki indywidualnemu dostosowaniu wymiaru sukni do urody i osobowości Kobiety… ślub to wyjątkowa chwila i trzeba o tym pamiętać.

Większość kreacji ślubnych realizowanych w atelier na Dolnej, to zupełnie unikalne projekty. Realizujemy marzenia lub oczekiwania związane z wizerunkiem sukni ślubnej, odbiegające od tego, co proponuje „standardowy salon ślubny”.

Działamy jako alternatywa, by z przyjemnością podejmować największe wyzwania…

Odwiedzając nas, możesz poznać nasze najnowsze kolekcje sukni ślubnych o przekonać się o ich oryginalności i jakości wykonania…

Jeśli zatem nie wiesz, w jakiej sukni ślubnej chcesz wystąpić w tym Wyjątkowym Dniu, jakim jest ŚLUB, przyjdź na konsultacje do atelier na Dolnej, by stworzyć swój projekt sukni ślubnej… Pamiętaj ATELIER NA DOLNEJ WARSZAWA… niepowtarzalne suknie ślubne…