dsc6989 Emma 2017 koronka2 L1750667
>>
suknie ślubne warszawa, slubne  suknie WARSZAWA, ślub suknia warszawa

Współpraca indywidualna - suknie ślubne - - suknia ślubna dla Ciebie

Kolekcja sukien ślubnych dostępna w naszym atelier, stanowi jedynie cząstkę tego, co tworzymy…

W propozycjach ujęliśmy wszystkie możliwe kroje, kształty dekoltu, linie nadające określone proporcje, tak by każda Kobieta odwiedzająca naszą pracownię, mogła odnaleźć dla siebie odpowiedni krój sukni ślubnej. Pomagamy uwydatnić i podkreślić wszystko, co najpiękniejsze, aby sam ślub i ślubna kreacja była niepowtarzalna.

Każdy projekt sukni ślubnej możemy odpowiednio zmodyfikować, indywidualnie dobrać wzór koronki, haftu, rodzaj i odcień tkaniny. Co za tym idzie, suknie ślubne od vie de château stają się niepowtarzalne, dzięki indywidualnemu dostosowaniu wymiaru sukni do urody i osobowości Kobiety… ślub to wyjątkowa chwila i trzeba o tym pamiętać.

Większość kreacji ślubnych realizowanych w atelier na Dolnej, to zupełnie unikalne projekty. Realizacja marzeń lub wyraz oczekiwań związanych z wizerunkiem sukni ślubnej, odbiegająca od tego, co proponuje „ salon ślubny”.

Działamy jako alternatywa, by z przyjemnością podejmować największe wyzwania…

Odwiedzając nas, możesz poznać kolekcję sukni ślubnych 2017 oraz zapowiedź kolekcji 2018 i przekonać się o ich oryginalności i jakości wykonania…

Jeśli zatem nie wiesz, w jakiej sukni ślubnej chcesz wystąpić w tym Wyjątkowym Dniu, jakim jest ŚLUB, przyjdź na konsultacje do atelier na Dolnej, by stworzyć swój projekt sukni ślubnej… Pamiętaj ATELIER NA DOLNEJ WARSZAWA... niepowtarzalne suknie ślubne...

 

suknia slubna suknie ślubne warszawa - slub WARSZAWA
copyright 2011 © vie de chateau atelier